, 4 Лютого
booked.net

У місті Бар депутат став на захист матері загиблого АТОвця

У місті Бар лікар  Вячеслав Косюк не хотів видавати довідку жінці, яка оформляла документи для отримання інвалідного візка для свого чоловіка, якому ампутували ногу. Ганна Водзяновська вимушена була кілька разів просити лікаря, аби він видав їй потрібний документ, але той вимагав, щоб чоловіка без ноги доставили йому на огляд. Цей лікар був останнім у переліку медиків, які мали видати заключення для отримання інвалідного візка. Зрештою, довів бідолашну до сліз. На захист Ганни Водзяновської став депутат обласної ради Олександр Хом’як. Як з’ясувалося, пані Ганна – матір загиблого АТОвця. Це був її єдиний син…

У місті Бар депутат став на захист матері АТОвця

Про це стало відомо із заяви самого депутата обласної ради.

«Я, депутат Вінницької обласної ради Олександр Хомяк, змушений виступити з відкритою заявою, оскільки став об’єктом публічних безпідставних звинувачень. 6 серпня лікар-хірург Вячеслав Косюк розмістив у соціальній мережі Facebook заяву, в якій звинуватив мене у тому, що я нібито побив його просто на робочому місці. Спростовуючи ці неправдиві звинувачення, маю повідомити про всі обставини конфліктної ситуації, яка дійсно мала місце», – повідомив Олександр Хом’як.

За його словами, 4 серпня до нього як до депутата Вінницької обласної ради звернулась жителька м. Бар Водзяновська Ганна Йосипівна, мати загиблого у зоні бойових дій Водзяновського Андрія, з проханням допомогти у вирішенні проблеми. ЇЇ чоловіку, інваліду І групи Водзяновському Володимиру, провели операцію з ампутації ноги. Природно, виникла потреба у інвалідному візку. Звернувшись до відділу соціальної політики та охорони здоров’я Барської міської ради, вона отримала направлення на медичне обстеження. Отримавши перелік спеціалістів, чиє заключення необхідно отримати, вона почала збирати відповідні документи. Останнім спеціалістом, до якого вона звернулась, був лікар-хірург Вячеслав Косюк, але він відмовив у наданні документа, мотивуючи це тим, що йому потрібно обов’язково оглянути хворого. Жінка проживає з чоловіком-інвалідом одна, без сторонньої допомоги доправити його до лікарні вона не в змозі. Відвідати хворого особисто лікар відмовився. Двічі жінка намагалась отримати допомогу лікаря, але кожного разу отримували відмови.

У місті Бар депутат став на захист матері АТОвця

«Кожен, хто мав справу з нашою медичною системою, а особливо з її структурним підрозділом – МСЕК, добре знає її забюрократизованість. Дев`ять кругів аду потрібно вибігати простій людині, купу грошей віддати, аби отримати довідку чи направлення – навіть за наявності всіх законних підстав! Тому люди й звертаються по допомогу до обраних ними депутатів місцевих рад. Я не міг відмовити у допомозі матері загиблого захисника України (єдиного сина в родині!), котра хотіла полегшити життя чоловіка-інваліда – знову ж таки, на законних підставах, – зазначає Олександр Хом’як. – Часу на бюрократичне листування не було – пані Ганна була у розпачі, по її обличчю текли сльози. Потрібно було реагувати невідкладно. Я та депутат Барської міської ради Віктор Трачук вирішили з`ясувати обставини справи на місці. Наступного ж дня ми особисто поспілкувались з В’ячеславом Косюком у його кабінеті – просили пояснити його відмову у наданні документів, але чіткої відповіді так і не отримали. Абсурдність ситуації, коли людина, яка склала клятву Гіппократа, ухиляється від виконання своїх службових обов`язків, була очевидною. Тон заяв лікаря Косюка був відверто неетичним, тож розмова відбувалася на підвищених тонах. Природно, що правдивих відповідей ми від Вячеслава Косюка не дочекалися. Однак, категорично запевняю, що ані я, ані Віктор Трачук не вживали у спілкуванні з ним нецензурної лексики та, тим паче, не били його».

У місті Бар депутат став на захист матері АТОвця

Підтримала депутата обласної ради вінницька активістка Таїса Гайда, яка спершу захищала лікаря.  Як з’ясувала активістка, мама загиблого АТОвця, якій лікар не хотів чомусь видавати довідку, перенесла онкологію, їй вирізали нирку.

«Вона місяць ходить до хірурга і просить підписати ту довідку, але той посилає її мовляв везіть мені чоловіка, щоб я пересвідчився. Жінка в розпачі, як його привезти, просить лікаря приїхати і пересвідчитись, на що той ніби насміхаючись, типу нічого не знаю, за інструкцією маєте привезти мені, як у вас немає кому то когось собі найміть. Я не знаю, чи врізав йому депутат, чи ні але я б на його місці не стрималась, – написала Таїса Гайда. – Тепер ви знаєте всю історію і можете зробити висновки. Тут я цілком підтримую Олександра Хом‘яка».

Депутат Олександр Хом’як припускає, що лікар свідомо перекрутив факти, намагаючись уникнути як невідворотної відповідальності за невиконання посадових обов`язків, так і людського гніву – наші земляки не прощають образ близьких загиблих в АТО захисників України. Він також заявляє, що буде захищати свою честь та гідність.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого
1 Лютого