7 Липня, 2020, 10:37
У міжнародному конкурсі «Найкращий дистанційний урок» перемогла вчителька з школи №6

Учителька школи-гімназії №6 міста Вінниця Тетяна Лучицька перемогла у міжнародному конкурсі на найкращий дистанційний урок. Про це розказав міський голова Сергій Моргунов.
“Сучасний вчитель повинен йти в ногу з часом і бути інноваційним, і це добре продемонструвало онлайн-навчання під час карантину. Знаю, що чимало батьків скептично ставляться до дистанційного навчання, але добре, що маємо і такі позитивні приклади”, – йдеться у повідомленні мера у Фейсбуці.
До слова, конкурс «Найкращий дистанційний урок» спільно провели Світовий Конґрес Українців та Конґрес Українців Канади. Перемогу вінничанці у номінації присудили її ж колеги-вчителі з різних країн світу.








