25 Червня
booked.net

У міжнародному конкурсі «Найкращий дистанційний урок» перемогла вчителька з школи №6

Учителька школи-гімназії №6 міста Вінниця Тетяна Лучицька перемогла у міжнародному конкурсі на найкращий дистанційний урок. Про це розказав міський голова Сергій Моргунов.

“Сучасний вчитель повинен йти в ногу з часом і бути інноваційним, і це добре продемонструвало онлайн-навчання під час карантину.  Знаю, що чимало батьків скептично ставляться до дистанційного навчання, але добре, що маємо і такі позитивні приклади”, – йдеться у повідомленні  мера у Фейсбуці.

До слова, конкурс «Найкращий дистанційний урок» спільно провели Світовий Конґрес Українців та Конґрес Українців Канади. Перемогу вінничанці у номінації присудили її ж колеги-вчителі з різних країн світу.

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня
19 Червня
18 Червня
17 Червня