, 29 Вересня
booked.net

У музеї Жмеринської громади діє благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

У міському історичному музеї Жмеринки розпочав роботу благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України. Жмеринчани вкотре об’єднують зусилля у прагненні допомоги нашим воїнам здолати ворога та наблизити Перемогу.

Організували ярмарок спільними зусиллями волонтери, працівники міського історичного музею, викладачі та вихованці закладу позашкільної освіти «Центр позашкільної роботи» Жмеринської міської територіальної громади та небайдужі жмеринчани.

Ініціаторами проведення благодійного заходу стали дівчата-волонтери, що з початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України організовують збір всього необхідного для наших військових та допомагають переселенцям, які закликали жителів міської громади стати учасниками ярмарку: виготовити та представити власний виріб для продажу або ж придбати виріб на заході, – інформує Жмеринська міська рада.

У музеї Жмеринки діє благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України

Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ у міському історичному музеї Жмеринки такого формату проходить уже друге. Минулого разу захід, який провели в першій декаді липня, тривав впродовж двох днів. Цього разу ярмарок розпочав роботу у суботу, 13 серпня, та триватиме впродовж тижня.

Розмаїтий ярмарок

На ярмарку можна придбати:

  • вишиті вироби,
  • різнопланові прекрасні роботи талановитих вихованців «Центру позашкільної роботи», свічки ручної роботи,
  • картини,
  • книги,
  • екошопери з патріотичними написами,
  • різноманітні вироби майстринь Жмеринської громади
  • солодощі з натуральних продуктів.

У музеї Жмеринки діє благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України

Особливо вражають роботи юних гуртківців «Центру позашкільної роботи», фантазія яких не має меж. Прикраси, свічники, іграшки, ляльки-мотанки, вироби зі шкіри, плетені вироби, «кавові дерева», картини, виготовлені з застосуванням різних технік, та багато чого іншого та неймовірного представлено на ярмарку.

Кошти з продажу представлених на ярмарку робіт будуть спрямовані волонтерами на потреби наших захисників, – додають у міськраді.

Останні новини

Новини

28 Вересня
27 Вересня
26 Вересня