, 27 Листопада
booked.net

У Миколаївській області загинув офіцер родом з Вінниччини

Загинув командир 18 окремого батальйону морської піхоти Сергій Дердуга

На Миколоївщині загинув командир 18-го окремого батальйону морської піхоти Сергій Дердуга. Родом військовий з Вінницької області, з Вапнярської територіальної громади. Траурна церемонія пройшла 6 червня в Одесі. Про це повідомляє допис у Фейсбуці Вапнярської територіальної громади.

В останню путь провели підполковника ,комбата, командира 18-го окремого батальйону морської піхоти Сергія Дердуга. Як зазначають у дописі, що загиблий був перспективним офіцером, який своїм прикладом та справжнім професіоналізмом увійськовій справі, був здатен з побратимами здобути перемогу над будь-яким ворогом.

«Сергій Дердуга був надзвичайною людиною, військовим самородком з великим серцем, з доброю душею. Для свого батальйону він був не просто командиром, він був батьком, хоча йому було тільки 38 років. У комбата було багато мрій та планів. Які ми обов’язково реалізуємо», – йдеться у дописі.

Свої співчуття рідним висловили селищний голова Вапнярської ТГ Олександр Горенюк та очільники старостинських округів, Вапнярська селищна рада, виконавчий комітет та депутатський корпус та вся Вапнярська громада.

Останні новини

Новини

25 Листопада
24 Листопада
23 Листопада