, 31 Січня
booked.net

У п’ятницю у Гніванській громаді проведуть День донора

14 жовтня в Гніванському міському будинку культури відбудеться День донора. Всі охочі можуть з 09:00 до 13:00 год стати донорами та здати кров.

Забір крові здійснюватимуть працівники Вінницького обласного центру служби крові за адресою Гнівань, вулиці Соборна, 90. Графік: .  За детальною інформацією та для того, аби записатися на здачу крові, звертайтесь за телефоном: 096-453-88-98.

Бути донором – почесно! А сьогодні це ще й надзвичайно необхідно: один літр крові може врятувати життя людини. Бійці на фронті захищають нас, а ми в тилу можемо допомогти нашим захисникам вижити. Давайте вкотре об’єднаємося разом на шляху до перемоги, – йдеться у повідомленні Гніванської міської ради.

Кожен охочий може долучитись до добрих справ та стати донором. Проте, якщо вам ще немає 18 років; ви маєте захворювання крові, вірусні гепатити, туберкульоз; мали операції з видалення органу; перебуваєте у стані вагітності чи народили дитину менш як рік тому; годуєте грудьми чи завершили грудне вигодовування менш як три місяці тому, то здавати кров заборонено.

Останні новини

Новини

30 Січня
27 Січня
26 Січня