, 29 Травня
booked.net

У Подільському зоопарку споруджують вольєр для ягуара

У Подільському зоопарку у Вінниці триває будівництво вольєра для ягуара. Небайдужих просять долучитись та фінансово допомогти. 

Обсяг будівельних робіт великий, тому для їх завершення потрібна чимала фінансова підтримка.

Ягуар Джекі через війну покинув свою домівку в Одесі і оселився у Подільському зоопарку. Нині малюк Джекі у безпеці, але йому потрібен просторий вольєр зі спеціальним температурним режимом, – зазначають у Подільському зоопарку.

Опіку над ягуаром взяв голова обласної ради Вячеслав Соколовий. Крмі того, вінницька пекарня “Буше” восени розпочала збір коштів на його будівництво й зібрала 54 тисячі гривень. Однак, як зазначають у зоопарку, лише для зведення однієї решітчастої покрівлі відкритого вольєру потрібні 104 тисячі гривень. Тож усіх, хто небайдужий до тварин, запрошують долучитись до збору. Перерахувати кошти на зведення нової домівки для Джекі можна за посиланням.

Ще влітку Подільський зоопарк розпочав будівництво нових вольєрів для тигриці уссурійської та ягуара, яких ми евакуювали в квітні минулого року з приватного зоопарку під Одесою. Ягуар – тварина, яка звикла до тепла. Тож, перед нами повстало завдання – якомога швидше звести вольєр із зимівником. Наразі тривають активні будівельні роботи. Вже зведено зовнішню огорожу вольєру зі скляними вітринами для спостереження за тваринами. На території вольєру побудовано басейн та бомбосховище для тварин. На даний час ми завершуємо будівництво стін зимівника, – зазначив директор Подільського зоопарку Євген Ткачик.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня