У рейтингу соціально-економічного розвитку регіонів Вінничина за рік впала з 2-ї позиції на 15-у

Як відомо, Мінрегіон регулярно складає рейтинги соціально-економічного розвитку областей України. Вони включають в себе такі напрями: «Економічна ефективність», «Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця», «Фінансова самодостатність», «Ефективність ринку праці», «Розвиток інфраструктури», «Відновлювальна енергетика та енергоефективність». Подібний рейтинг слугує об’єктивним індикатором фахового рівня регіональної влади.
Раніше Вінниччина традиційно посідала місце серед лідерів – за інтегрованим показником. Наприклад, за підсумками 2019 року наша область була 2-ю.

Однак, прихід до влади Зе!команди кардинально змінив ситуацію – і не в кращий бік. За підсумками вже наступного, 2020 року, Вінниччина впала відразу на 13 позицій, посівши 15-е місце.

Варто додати, що за окремими напрямками динаміка виглядає ще сумніше. За показником “Фінансова самодостатність” лише за один рік “ефективного адміністрування” представників пропрезидентської політичної сили Вінниччина скотилася з 5-го місця аж на 21-е – відразу на 16 позицій!

Подібна “динаміка розвитку” викликає глибоку тривогу не лише у фахових економістів, а й у пересічних вінничан. Адже наразі невідомо, як наша область завершить рік поточний, але криза із наповненням обласного бюджету вже стала сумною реальністю.








