, 3 Жовтня
booked.net

“У розпал пандемії коронавірусу було важко усім, втім, стояти збоку – не моя позиція” — Тетяна Єрмолаєва

Тетяна Єрмолаєва та Ірина Івасюк

У розпал пандемії коронавірусу місцева підприємниця, громадська активістка Тетяна Єрмолаєва долучилась до спецфонду «СтопВірус» та стала його координаторкою у Козятинському районі. Тетяна Миколаївна була єдиною, хто почав допомагати рідній громаді у скрутні часи. Про те, чому наважилась на такий крок та не побоялась захворіти, розповіла у спецпроєкті «На часі» на телеканалі «ВІТА».

— У кожного є певні виклики, особливо в нашій країні, тому або людина їх приймає, або проходить осторонь. Однак до появи коронавірусу не був готовий ніхто – ні медики, ні прості люди. Було важко усім. Втім, стояти збоку – не моя позиція. Тому як тільки дізналась про спецфонд «СтопВірус», який було створено за ініціативою Володимира Гройсмана на базі благодійного фонду «Подільська громада», відразу ж долучилась, — розповідає Тетяна Єрмолаєва. — Передусім, потрібно було допомагати медикам, адже вони, в свою чергу, рятували наші життя. У цьому випадку важливо, як я вже неодноразово наголошувала, не втрачати час.

На початку карантину Тетяна Єрмолаєва стала першою, хто почав підтримувати місцевих лікарів. Вона неодноразово передавала медикам найнеобхідніші засоби захисту від COVID-19.

— Спочатку, при створенні спецфонду «СтопВірус», акцент був зроблений на медиків, а згодом почали допомагати й людям, які опинися у скруті. Звісно виникали побоювання, адже це тисячі людей, крім того, розуміла, що можливі й певні іміджеві загрози. З введенням карантину, як і багато хто, мусіла припинити свою підприємницьку діяльність, однак не припинила волонтерську, — додає Тетяна Миколаївна.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня