, 11 Червня
booked.net

У Садибі Подільського Чарівника стартувала різдвяно-новорічна програма

19 грудня, у День Святого Миколая, у Вінниці на території Подільського зоопарку розпочалися новорічно-різдвяні заходи у Садибі Подільського чарівника. Із 19 грудня по 19 січня на дітей очікує святкова програма, яка проходитиме під патронатом голови обласної Ради Вячеслава Соколового.

– У День Святого Миколая ми, як завжди, загадуємо бажання та мріємо про подарунки. Та цей рік – не ординарний. Мрія кожного українця – і дорослого, і маленького – перемога та мир, щоб усі наші військові повернулися додому, – сказав Вячеслав Соколовий. – Але дітям завжди потрібне свято – подарунки, несподіванки та веселощі – такі, як в Садибі Подільського чарівника. Свято у дітей має бути, і це завдання – дорослих. Дякуємо Збройним Силам України, що діти в Україні, на більшості території, можуть святкувати, навчатися, радіти та рости.

У відкриті Садиби також взяли участь заступники голови обласної Ради Анатолій Ткач та Ігор Івасюк.

Першими відвідувачами Садиби стали маленькі жителі Вінниці та ті, хто вимушено став переселенцем.

– Зараз на Вінниччині проживає понад 185 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Із них майже 50 тисяч – діти. Найбільше переселенців прийняли Вінницька та Погребищенська громади, – додав Вячеслав Соколовий. – Так, населення нашої області зросло на 12-13%. В усіх громадах з душею поставилися до тих, хто потребує допомоги.

У Садибі Подільського чарівника для маленьких відвідувачів підготували сюрпризи та цікаві розваги. Діти можуть подивитись на різних звірів, прогулятись Алеєю Зодіаку, галявиною «12 місяців» та сфотографуватися під чарівною Парасолькою.

Крім того, у Подільського чарівника є скринька, в якій можна залишити листи та малюнки для наших воїнів Збройних Сил Україні.

Довідково.

Адреса Подільського чарівника: м. Вінниця, вул. Зулінського, 9.
Участь у різдвяно-новорічній програмі здійснюватиметься за попереднім записом за телефоном: +38(068)160-62-04.

Останні новини

Новини

10 Червня
9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня