, 3 Грудня
booked.net
3 Листопада, 2021, 12:20

У селі Гайсинської громади створили місцеву пожежну команду

2 листопада у селі Метанівка, що у Гайсинській громаді, відкрили місцеву пожежну команду. Селяни самі ремонтували старе гаражне приміщення колишнього колгоспу. Тепер – це просторе пожежне депо, в якому є місце для чергового, кімната відпочинку.

Про це йдеться на сайті ДСНС у Вінницькій області.

Ініціатором створення підрозділу МПК у Митанівці став староста села Іван Гащенко, який не один рік очолює сільську громаду.

«За рік, старе гаражне приміщення колишнього колгоспу вдалося переробити в просторе пожежне депо, в якому є спеціально відведене місце для чергового, кімната відпочинку та санвузол. Пожежну команду розмістили в центрі населеного пункту. Кошти на проведення ремонтно-будівельних робіт були виділені з обласного та місцевого бюджетів. Також у співфінансуванні не стояли осторонь й місцеві підприємці, один із яких для вогнеборців зголосився придбати повсякденний формений одяг», – йдеться у повідомленні.

На відбудову, ремонтні роботи та придбання пожежного авто витрачено 155 тисяч гривень.

За словами старости села, будували та ремонтували приміщення пожежного депо майже всім селом.

У новоствореній місцевій пожежній команді нестимуть службу п’ятеро місцевих жителів, які відпер мають ще й офіційне працевлаштування. Всі вони вже отримали повсякденний формений одяг, на часі – проходження відповідної фахової підготовки в навчальному пункті Аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

«Місцеві пожежні команди є необхідними задля підтримання безпеки у віддалених населених пунктах, аби люди в селах могли вчасно отримати професійну допомогу рятувальників, врятуватись від надзвичайних ситуацій та вберегти власне майно. Це дозволить максимально скоротити час прибуття підрозділу на місце виникнення пожежі», – сказав керівник ГУ ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук.

Останні новини

Новини

2 Грудня
1 Грудня
30 Листопада