, 19 Травня
booked.net

У селі Гніванської громади проведуть в останню путь полеглого захисника України

Вінниччина знову має втрати. 17 квітня 2022 року захищаючи Україну від рашистів у боях під містом Рубіжне Донецької області загинув 26-річний Куртаніч Фелікс Валерійович. У нього залишилися батьки, сестра та бабуся.

Про це повідомили у Гніванській міській раді.

Церемонія прощання із захисником відбудеться 21 квітня о 11:00 в селі Грижинці по вул. Подільській, 72.

Фелікс був неодруженим, мав військову освіту. З 2015 року брав участь у бойових діях в зоні ООС та служив в батальйонах «Карпатська січ», «Донбас» та «Айдар». З 24 лютого по даний час Фелікс брав участь у бойових діях в Авдіївці, Широкиному, Пісках та Кримському. Хлопець проживав в місті Іванків Київської області. Все своє дитинство провів у Грижинцях.

«Був активним, життєрадісним та чуйним хлопцем, мав багато вірних друзів, любив тварин та природу, яку постійно фільмував з висоти пташиного польоту на свій дрон. Фелікс вірив у світле майбутнє та любив свою Батьківщину, за яку віддав найцінніше- своє життя!

Мешканці громади висловлюють щирі співчуття родині загиблого. Світла пам’ять про мужнього героя, який загинув, виборюючи нам свободу. Герої не вмирають!», пишуть на сторінці Гніванської міськради.

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня