, 4 Лютого
booked.net

У селі Лука-Мелешківської громади відкрили поліцейську станцію

У Хижинцях Вінницького району відкрилась поліцейська станція, яка розпочала свою роботу в межах реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади». Також двоє поліцейських офіцерів громади отримали службові автомобілі Renault Duster, придбаних Міністерством внутрішніх справ та Національною поліцією України.

Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.

На відкритті станції були присутні начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Іван Іщенко, очільник територіальної громади Богдан Августович та місцеві мешканці.

Поліцейська станція обслуговуватиме 13 сіл, де проживає одинадцять тисяч людей. Приміщення станції обладнане всім необхідним для роботи поліцейських офіцерів громади та їх відпочинку. Це результат спільних зусиль поліції та громади. За підтримки місцевого самоврядування придбано 42 сучасні камери відеоспостереження з новими технологіями, які інтегровані до системи відеонагляду підрозділів Головного управління Нацполіції області.

З відкриттям станції покращиться якість надання поліцейських послуг мешканцям Лука-Мелешківської територіальної громади. Тут працюватимуть два поліцейських офіцери громади. Капітан поліції Олексій Китайський та старший лейтенант поліції Віктор Ціховський після успішного навчання вже приступили до роботи.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого
1 Лютого