, 29 Травня
booked.net
20 Квітня, 2021, 15:46

У селі Вінницької громади відкрили курси англійської для малечі

Серед пріоритетів команди міської ради та міського голови Сергія Моргунов – розвиток дітей та молоді. На приєднаних територіях також розпочали роботу в цьому напрямку. Відтепер у Писарівці діти можуть безкоштовно відвідувати заняття з англійської мови, адже тут відкрився гурток від КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання».

«Ми провели опитування серед місцевих жителів щодо можливості відкриття на території нашого округу центру VinSmart. Також запитували, які саме гуртки наразі актуальні. Завдяки зворотному зв’язку ми дізнались, що люди насамперед хотіли, щоб була можливість відвідувати заняття з англійської мови. Тому розпочинаємо саме з цього. Надалі плануємо розширення напрямків», – каже староста Вінницько-Хутірського старостинського округу Владислав Кривешко.

Як розповів директор мережі комунальних закладів «Центр підліткових клубів за місцем» Дмитро Мира, заняття з англійської мови будуть проводитися безкоштовно  двічі на тиждень.

«Вікова категорія вихованців – з 1 по 4 клас. Навчання будуть проводиться у інтерактивній, ігровій формі, інформація буде доступною, цікавою та корисною», – каже Дмитро Мира.

Детальна інформація та запис у гурток за тел.: 063-415-84-95 – Інна Петрівна.

До речі, нещодавно у Великих Хуторах розпочала працювати секція з футболу – тренування організовуються силами КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання». Записатись на заняття можна за тел. 067-171-15-00 – Максим Анатолійович. Відвідувати гурток можуть діти 2010 – 2014 років народження.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня