, 1 Грудня
booked.net

У Северинівській громаді рятувальники розповіли мешканцям про техногенні небезпеки

З метою запобігання виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій у житловому секторі, 4 серпня фахівці ДСНС провели інформаційно-профілактичне відпрацювання в селі Кудіївці Северинівської ОТГ Жмеринського району.

Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.

Під час заходу фахівці Служби порятунку «101» нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті та довели статистику пожеж й основні причини їх виникнення.

«ДСНС-сівці звернули увагу селян на категоричній забороні спалювання сухої рослинності та про обов’язкове дотримання правил безпеки під час перебування на водоймах та поблизу них. Також надзвичайники нагадали громадянам і на дотриманні правил поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів та розповіли, як діяти, щоб уберегти себе та оточуючих від небезпеки таких знахідок», – йдеться в повідомленні.

Також цього дня працівники служби порятунку влаштували справжнє свято для дітлахів денного дитячого табору “Подаруй посмішку”, під час якого розповіли про різногранність професії рятувальника. Для вихованців табору було розгорнуто 3 локації, де дітлахи мали можливість добре засвоїти правила безпеки життєдіяльності.

«Зокрема, продемонстрували дітям технічні можливості аварійно-рятувального автомобіля й спорядження, яке знаходиться на озброєнні рятувальників м.Жмеринка. Також нагадали номери екстрених служб та якими мають бути першочергові дії при виникненні пожежі. Фахівці групи піротехнічних робіт пояснили дітлахам, алгоритм дій на випадок виявлення вибухонебезпечних предметів та показали макети вибухових пристроїв», -повідомили в ГУ ДСНС..

Водолази ознайомили підростаюче покоління з основними правилами безпечного відпочинку на воді, а також продемонстрували спеціальне спорядження, яке використовують для порятунку людей.

Діти відчули себе справжніми рятувальниками, примірявши спорядження бійців ДСНС та сівши за кермо пожежного автомобіля.

Загалом, під час даних заходів проінструктовано понад 500 громадян та вручено 600 пам’яток.

Останні новини

Новини

30 Листопада
29 Листопада