, 11 Червня
booked.net

У школах Вінниці дооснащують укриття і готуються обігрівати та годувати

Дооснащення укриттів в освітніх закладах Вінницької громади  вже на завершальному етапі. У цьому особисто переконався міський голова Сергій Моргунов після візиту до одного з ліцеїв.

“Укриття в закладах освіти – основна вимога для навчання офлайн в умовах війни. Поставив завдання виконати усі необхідні ремонти в найкоротші  терміни. Для дітей мають бути оптимально зручні умови, наскільки це можливо в кожній з будівель. Головне, що всі, хто хоче відвідувати уроки вживу, – мають таку можливість”, – написав очільник міста на своїй сторінці у Facebook.

У ліцеї тривають роботи з облаштування вентиляції та санвузлів, робітники також готуються покласти нову підлогу відповідно до рекомендацій ДСНС. В установі є  доступ до Wi-Fi, в укритті покриття якісне. 

Окрім того,  є можливість розгорнути у приміщенні ліцею пункт обігріву для громадян на випадок надзвичайної ситуації. На базі шкільної їдальні можна організувати харчування. Коштом громади для ліцею закупили  генератор на 24 кВт та конвектори. 

“Маємо бути готовими до різних сценаріїв напередодні опалювального сезону”, – зазначає Сергій Моргунов. 

Додамо, що серед 44 міських шкіл підвали мають 30. На їхнє доукомплектування місто направило більше 50 млн грн з бюджету. Ще п’ять шкіл домовились про використання укриттів, розташованих поруч.

Останні новини

Новини

10 Червня
9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня