, 28 Вересня
booked.net

У сільській громаді Вінниччини, де оселилися переселенці, поліпшили дорожне покриття

Для спільної справи діяли дружно. Міськрада надала суміш для підсипання дороги, приватні підприємці – техніку, а жителі дачного масиву зібрали кошти та замовили грейдера. Так в умовах воєнного стану жителі Калинівської громади відремонтували майже два кілометри дороги від Сальника до дач.

Про це поінформували у Калинівській міській раді

Ще взимку ми з міським головою виїжджали до дач у Сальнику та оглянули стан дороги. Тоді й вирішили ремонтувати цю ділянку дороги. Але війна внесла корективи у нашу роботу і через те, що на даний час немає можливості використовувати бюджетні кошти на ремонт доріг, ми вирішили діяти господарським методом. Василь Кіндратович допоміг нам з сумішшю для підсипання дороги. Використали чотириста двадцять одну тонну цієї суміші. Керівники місцевих приватних підприємств Дуднік Олександр (директор філії єлеваторний комплекс ПрАТ «МХП-Зернопродукт»), Золін Денис (підприємець) та Тертус Олексій (підприємець) надали техніку, а жителі дач зібрали кошти, за які винайняли грейдер, – розповідає депутат Хмільницької районної ради Юрій Шишман.

У Сальнику підсипали та грейдерували дорогу до дачного масиву

Сальницькі дачі розташовані за п’ять кілометрів від Сальника. Тут чотири з половиною тисячі дворів. Багато власників дач живуть на дачному масиві  постійно, також там поселилося чимало переселенців. Тому відремонтована дорога була для всіх вкрай необхідною.

Останні новини

Новини

27 Вересня
26 Вересня