, 4 Лютого
booked.net
8 Вересня, 2020, 12:01

У Стрижавці «Українську Стратегію Гройсмана» очолив Михайло Демченко

За результатами соціологічних опитувань, політична партія «Українська Стратегія Гройсмана» –  лідер  електоральних симпатій громадян  на місцевих виборах. Дані соціологічного центру  SocioInform свідчать, що партію готові підтримати від 35 до 52% опитаних.  Такий високий рейтинг зрозумілий: до лав цієї політичної сили  долучаються професійні, досвідчені та цілеспрямовані управлінці, які прагнуть працювати на користь громади та Вінниччини, яких люди знають і яким довіряють. Так, у Стрижавці партійний осередок «Української Стратегії Гройсмана» очолив Михайло Демченко, ексголова Вінницької райдержадміністрації, а нині –  радник вінницького міського голови.

Михайло Демченко – чинний депутат Вінницької районної ради. До речі, у 2015 році земляки обирали пана Михайла своїм депутатам уже втретє.  Заслужити таку довіру не просто. Але люди бачать, як хто працює, і поважають справжніх лідерів. Сам Михайло Іванович свій політичний вибір пояснює так:

–  Я цілком позділяю ідеологію «Української Стратегії Гройсмана», вважаю, що саме вона  відповідає вимогам часу та прагненням людей. У нас  – чітка проукраїнська позиція, і ми здатні спільно досягати результатів – розвивати наші громади та поліпшувати якість життя земляків. Я підтримую реформи, які були впроваджені  лідером нашої політичної сили Володимиром Гройсманом. Вважаю, що саме такі зміни кардинально змінили уявлення українців про владу та можливості громад. А ще мені приємно працювати з професійною командою, що вірить у людей!

Олександр Крижанівський: "Українська Стратегія Гройсмана"- це амбітна та професійна команда

Михайло Демченко був координатором спецфонду «СтопВірус», створеного за ініціативою Володимира Гройсмана,  –  надавав допомогу медзакладам і населенню в період жорсткого карантину.

–  Тоді побачив злагоджену та самовіддану роботу команди, зрозумів, що хочу працювати в ній і надалі, – каже пан Михайло. –  Зараз активно працюємо над «Стратегією 2030» для майбутньої Стрижавської ОТГ. Розробити такі плани розвитку для громад – це теж ініціатива Володимира Гройсмана.  Робота дуже цікава та потрібна для успішного розвитку регіону.

Довідка:

Михайло Демченко народився 20 листопада 1971 року. Закінчив Вінницький національний аграрний університет. Трудову діяльність розпочав у 1988 році. Працював вантажником та водієм автопарку в радгоспі в селі Сосонка Вінницького району; помічником електромонтера на заводі «Ремпобуттехніка»; водієм у СМТ «Монтажник», ПМП «Поляна» та у ВАТ «МедПоділля». З 2004-го по 2016-й рік займався підприємницькою діяльністю. З 2007-го  по 2016-й рік очолював громадську організацію «Вінницька районна федерація футболу». Неодноразово обирався депутатом Вінницької районної ради. У 2016 – 2019 роках  був  головою Вінницької районної державної адміністрації.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого
1 Лютого