, 19 Травня
booked.net

У Тульчині з нагоди Дня захисника України відкрили меморіал «Борцям за незалежність України».

У містечку Тульчин з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва відкрили меморіальний комплекс «Борцям за незалежність України».

Автором проєкту стала координаторка міжнародного пленеру «Подільська вольниця» Аліна Славгородська із Запоріжжя. Співавтором – заслужений художник України Михайло Довгань. Пам’ятний знак створили на базі громадської організації «Козацька левада» за підтримки спонсорів та місцевої влади.

Відкривали меморіал в урочистій атмосфері за участі представників освітніх закладів та громадських об’єднань, зокрема ліцеїстів Тульчинського військово-спортивного ліцею, Вінницького крайового Товариства Українського козацтва, Тульчинського районного об’єднання учасників АТО та міської влади.

Голова Тульчинської ОТГ Валерій Весняний подякував землякам за вшанування пам’яті українських захисників і увіковічення символічного зв’язку борців за незалежність України.

“День захисника України, День українського козацтва і свято Покрови Пресвятої Богородиці нерозривно пов’язані між собою. Вони символізують зв’язок поколінь, увібрали в себе багаті і славні традиції, уособлюють мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. традиції, уособлюють мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії”, –

сказав Валерій Весняний.

Світлу пам’ять борців за волю України вшанували хвилиною мовчання. Після чого учасники церемонії поклали квіти до пам’ятника борцям за незалежність України, меморіалу слави та братської могили загиблих воїнів Другої світової війни.

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня