, 17 Травня
booked.net

У Вапнярці на Вінниччині простились із командиром військового гелікоптера

На фронті від ворожого обстрілу загинув мешканець Вапнярської громади Вінниччини, капітан ЗСУ Роман Ляшенко. Військовому було 28 років, він був командиром гелікоптера. 

Із полеглим Героям попрощались вчора, 8 травня. 

“Сьогоднішня недільна днина була осяяна зовсім не весняним сонечком, а скроплена гіркими слізьми та пронизана невимовним горем та тугою за молодим загиблим вапнярчанином Богданом Романовичем Ляшенко. Несправедлива доленька відміряла світлому, доброму юнаку, Воїну-захиснику, капітану Збройних Сил України, командиру військового гелікоптера коротке життя…

Пізньої ночі траурний кортеж з тілом загиблого прибув на батьківщину Героя-вапнярчанина. Хто виявив бажання з жителів Вапнярської громади, не зважаючи на пізній час та комендантську годину, схиливши голови в скорботі зустріли Богдана Ляшенка “живим коридором”. А вже передобідньої пори провести земляка в останню путь зібралася напевне вся Вапнярська громада…”, – повідомляють у громаді.

Земляки із болем та жалем попрощались із загиблим капітаном. Побратими проводили Богдана в останню путь польотом на гелікоптері над Вапняркою.  

Ворожий обстріл забрав життя командира гелікоптера з Вінниччини Ворожий обстріл забрав життя командира гелікоптера з Вінниччини

Останні новини

Новини

16 Травня
13 Травня