, 29 Травня
booked.net

У Віннцькій міськраді закликали Верховну Раду розглянути заборону московської церкви

Депутати Вінницької міськради звернулись до Верхової Ради щодо заборони діяльності московського патріархату на території держави

Зокрема, висловили прохання невідкладно розглянути проєкт законів України «Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та діяльності релігійних організацій».

Як пояснив голова громади Сергій Моргунов,питання російської церкви (враховуючи усі факти про колаборантів в рясах та кремлівську агентуру) – це вже не питання церкви, а національної безпеки.

Тому депутатский корпус просить Верховну Раду невідкладно розглянути проєкти законів про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та діяльності релігійних організацій.

Текст звернення підтримали 40 депутатів міської ради, присутніх на сесії. Коментуючи сесійне рішення, міський голова Сергій Моргунов зауважив, що на території Вінниччини і обласного центру, зокрема, є прояви тісної єдності деяких священників з московською церквою, а в окремих храмах навіть відмовляються відспівувати загиблих в російсько-українській війні. Тому органи місцевого самоврядування повинні відреагувати, прийнявши правильні правові рішення.

Нагадаємо, що подібне рішення сьогодні ухвалила і Вінницька обласна рада. Щоправда, рішення облради передбачає також припинення договорів оренди земельних ділянок, споруд та майна, що є спільною комунальною власністю громад області з УПЦ МП. 

 

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня