, 2 Квітня
booked.net

У Вінниці 30 кризових родин отримали від благодійників ковдри та продуктові набори

Ковдри та продуктові набори отримали сім’ї з Вінницької міської ТГ, які знаходяться в складних життєвих обставинах.

Соціальні працівники Вінницького міського центру соціальних служб спільно та волонтери відвідали родини міської територіальної громади. Сім’ї отримали ковдри та продуктові набори (до яких входили олія, цукор, сіль, каші, макаронні вироби, кава, чай, консерви, борошно, засоби гігієни та інше.)  від міжнародної релігійної місії “Карітас-Спес-Вінниця”.

“Ми поспілкувалися з батьками, з дітьми. Є сім’ї, де дитину виховує тільки мама, або тільки тато. Важливо їм допомагати, і я рада, що разом із партнерами ми маємо таку можливість. Загалом же кожного місяця завдяки “Карітас-спес-Вінниця” ми забезпечуємо продуктами харчування мінімум 70 сімей, які отримують послуги в міському центрі соціальних служб”, – додає Галина Тишкевич.

“Вдячні проєкту “Гуманітарна допомога та підвищення стійкості вразливих верств населення, постраждалих від конфлікту в Україні” (HARPU), підтримці об’єднання організацій Nachbar in Not та Caritas Österreich у партнерстві із Caritas-Spes Ukraine, які надають продукти та інші потрібні речі також для вінницьких родин у скруті. Це велика честь та радість бути потрібними людям і допомагати їм”, – говорять в організації “Карітас-Спес-Вінниця”.

Останні новини

Новини

31 Березня
30 Березня
29 Березня
28 Березня