, 19 Травня
booked.net
21 Липня, 2020, 9:55

У Вінниці близько 10 тисяч підприємців звільнили від сплати єдиного податку

Через складну економічну ситуацію, причинену коронавірусом, у Вінниці від початку року припинили діяльність 1338 фізичних-осіб підприємців. Утім нових з’явилося більше – 1506, повідомили в мерії міста.

«Ситуація досить непроста, але ми маємо позитивний баланс щодо створених суб’єктів підприємницької діяльності.  І це хороша тенденція для економіки. Якщо говорити про фізичних осіб-підприємців, то їхня кількість з початку року збільшилась на 168. Було зареєстровано 1506 нових ФОПів, а припинили діяльність за цей час 1338», – розповів міський голова Сергій Моргунов.

Мер додав, що завдяки програмі «Вінничани важливі» мерія автоматично звільнила близько 10 тисяч підприємців від сплати єдиного податку І і ІІ груп. Ще 2000 суб’єктів господарювання скористались муніципальною пільгою плати за землю, а близько 1000 – податку на оренду нерухомого майна.

На сьогодні від орендарів комунального майна продовжують надходити заяви на звільнення від орендної плати. 27 заявок уже погоджено окремими рішеннями виконкому та сесії міської ради. Щодо земельного сервітуту надійшло вже 33 заявки. Щодо компенсації створення робочих місць, то за червень надійшло  9 заявок на 22 робочих місця. За кожного працівника щомісяця з 1 липня до кінця року підприємець може отримати 1039 грн відшкодування витрат на ЄСВ.

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня