, 28 Червня
booked.net
26 Жовтня, 2021, 15:07

У Вінниці будують новий мережевий ресторан швидкого харчування

У Вінниці триває будівництво нового ресторану швидкого харчування McDonald’s. Заклад розташується навпроти Західного автовокзалу. Відкриття заплановано на кінець 2022 року. 

Про це йдеться у паспорті будівництва об’єкту.

У закладі передбачений літній майданчик для відвідувачів, а також МакДрайв для замовлення їжі, не виходячи з автомобілю. Будівля закладу матиме 534 квадратний метрів та один поверх. Відкриття нового ресторану заплановано на 4 квартал 2022 року.

Будівництво триває за адресою Хмельницьке шосе 114-В. Фактично, новий McDonald’s зводять на парковці торгового центру The Mall, що навпроти Західного автовокзалу.

Нагадаємо, у Вінниці працює два заклади McDonald’s: на вулиці Соборній, який відкрили у 2000 році, та на проспекті Юності, що приймає відвідувачів з 2009 року. Весною у місті також розпочав роботу перший ресторан мережі KFC, який розмістили в торговому центрі “Мегамолл” на вулиці 600-річчя.

Довідка: 

МакДональдз — американська корпорація, до 2010 року найбільша у світі мережа закладів швидкого харчування. За підсумками 2010 року компанія займає друге місце за кількістю ресторанів у всьому світі після ресторанної мережі «Subway». Штаб-квартира компанії розташована в Чикаго, США.

Останні новини

Новини

27 Червня
24 Червня
23 Червня