, 27 Липня
booked.net

У Вінниці демонтують низку торгових павільйонів – перелік

Виконавчий комітет погодив демонтаж самовільно встановлених тимчасових споруд для підприємницької діяльності та малих архітектурних форм на території Вінницької міської територіальної громади. Оприлюднено перелік. 

Про це йдеться у розпорядженні на сайті Вінницької міської ради.

“Розглянувши акти Комісії з питань звільнення території Вінницької міської територіальної громади від незаконно встановлених тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та малих архітектурних форм, з метою впорядкування розміщення ТС та МАФ, запобігання їх самовільному розміщенню на  вирішили демонтувати торгово-посадочні комплекси”, – йдеться у повідомленні.

Демонтувати:

  • Тимчасову споруду за адресою: вул. Пирогова, б/н (напроти кінцевої зупинки трамваю «Електромережа») – до 01.11.2021 р.
  • Торгово-посадочний комплекс за адресою: вул. Академіка Янгеля (колишня зупинка трамвая «вул. Фрунзе», в напр. до зал. вокзалу) – до 01.11.2021 р.
  • Тимчасову споруду за адресою: вул. Пирогова, біля буд. №76 – до 01.11.2021 р.
  • Тимчасову споруду  із навісом для очікування громадського транспорту ТОВ «Вінницький регіональний бізнесцентр» за адресою: вул. Пирогова (зуп. трам. «Медуніверситет», в напрямку від центра міста) – до 01.10.2021 р.
  • Тимчасову споруду із навісом для очікування громадського транспорту гр. Григоренка В.В. за адресою: вул. Пирогова (зуп. трам. «Медуніверситет», в напрямку від центра міста) – до 01.10.2021 р.
  • Тимчасову споруду та МАФ закладу громадського харчування – кафе «Шатро» за адресою: вул. Хмельницьке шосе, б/н (біля зуп. трамвая «вул. Максимовича», в напрямку до центра міста) – до 01.10.2021 р.
  • Торгово-посадочний комплекс за адресою: вул. Маяковського (зуп. «вул. Богомольця», в напрямку до центра міста)  – до 01.11.2021 р.
  • Торгово-посадочний комплекс за адресою: вул. Пирогова (зупинка трамвая «вул. Заболотного», в напр. до центра міста) – до 01.12.2021 р.

Останні новини

Новини

26 Липня
23 Липня
22 Липня
21 Липня
20 Липня