, 2 Жовтня
booked.net
25 Червня, 2021, 13:07

У Вінниці деякі категорії пільговиків матимуть необмежену кількість поїздок у громадському транспорті

25 червня під час сесії Вінницької міської ради, депутати підтримали рішення, за яким батьки багатодітних сімей, які мешкають на території Вінницької громади, та в яких виховується п’ятеро і більше дітей, а також діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, – матимуть необмежену кількість поїздок у громадському транспорті. За ці послуги підприємству відшкодовуватимуть кошти з бюджету громади.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

З 2015 року держава не відшкодовує кошти за перевезення пільгових категорій населення транспортним підприємствам в міському електротранспорті та автомобільному транспорті загального користування. Їх компенсовують бюджети громад. Наприкінці минулого року учасники бойових дій, які їздять до Вінниці на лікування, звернулись з пропозицією та проханням до органів місцевого самоврядування, щоб на час перебування у медичному закладі вони могли користуватись пільгами на безкоштовний проїзд у громадському транспорті.

Тоді було прийнято рішення, що заклади отримають електронні квитки, якими зможуть користуватись пільговики. А міська рада буде відшкодовувати транспортній компанії вартість перевезення учасників бойових дій за рахунок бюджету громади.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня