, 1 Жовтня
booked.net

У Вінниці для молоді провели інтерактивну мандрівку Україною

Для вінничан на базі молодіжного центру “Квадрат” провели інтелектуальний українознавчий тимбілдинг, який допоміг згуртувати колектив та навчив злагоджено працювати. Організатори квізу – Вінницька Молодіжна Рада та Відділ молодіжної політики ВМР.

Учасники команд повинні були здолати дев’ять раундів. Під час гри учасники поринули в подорож теренами нашої України й віртуально відвідали чимало міст у пришвидшеному режимі.

Мандрівка розпочалася від Луганська, де молодь вирішувала мовне питання. Не обійшлося й без рідного міста – обговорювали страви Подільської кухні. Фінальний раунд привів команди до Ужгорода, після чого учасники пропонували свої ідеї відбудови та об`єднання України.

«Цей захід актуальний як ніколи, бо саме зараз ми повертаємося до споконвічних цінностей: утвердження любові до Батьківщини і людей, відродження духовності, моральності, бережного ставлення до природних скарбів і національних надбань нашого народу. Патріотизм та національна свідомість закладені на генетичному рівні в наших пращурів і передаються з покоління в покоління», – каже начальниця відділу молодіжної політики Юлія Мончак.

Голова Вінницької молодіжної ради Таїсія Дембовська додала, що війна сколихнула націю, підняла на надзвичайно високий щабель національно-патріотичну свідомість.

«Ми впевнені, що саме популяризація молодіжних подій патріотичної тематики є механізмом самовиховання підростаючого покоління», – каже вона.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня