, 26 Червня
booked.net
9 Серпня, 2021, 16:19

У Вінниці готуватимуть операторів військових дронів

Вінницький національний технічний університет отримав дозвіл на навчання операторів безпілотних комплексів на базі військової кафедри. Перший набір стартує всередині вересня. Готуватимуть офіцерів запасу за спеціальністю “Бойове застосування військових частин і підрозділів безпілотних авіаційних комплексів оперативно-тактичного, оперативного, стратегічного класів”. 

Про це  розповів завідувач військової кафедри університету полковник запасу Андрій Поляков.

6 серпня навчальний заклад отримав акт-заключення комісії зі штабу Повітряних сил Збройних сил України, яка проводила перевірку спроможності університету навчати за подібним напрямом. Військові надали схвальні висновки після перевірки.

За словами Полякова, 31 серпня відбудеться загальний збір, на якому відберуть 25 майбутніх слухачів першого курсу. Безпосередньо до навчань приступлять 14 вересня. У ВНТУ також отримали потрібні дозволи для проведення практичних польотів у Служби безпеки та Національної поліції України, а ще обладнали спеціальний клас для занять на симуляторі.

Навчальні збори для нової спеціальності проводитимуть на базі 383-мого окремого полку дистанційно-керованих літальних апаратів у Хмельницькому. Студенти освоюватимуть пілотування військових БПЛА.

В технічному університеті також готують резерв для радіотехнічних військ, частин і підрозділів зв’язку та радіотехнічного забезпечення авіації, а також автомобільних частин й підрозділів.

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня