, 11 Серпня
booked.net

У Вінниці грантовим коштом відремонтують гуртожиток для переселенців

У гуртожитку на вулиці Стрілецькій у Вінниці, де проживають переселенці, виконають ремонт за грантові кошти. Вартість робіт – 120 тисяч євро.   

Як повідомив у Facebook заступник міського голови Андрій Очеретний, поліпшення умов проживання для людей, які тікали від війни до Вінниці, стало можливим завдяки співпраці міської влади з проєктом “Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ”.  Ремонтні роботи виконають за рахунок грантових коштів від Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) в сумі 120 тисяч євро.

“Йдеться про ремонт 12 кімнат , санвузлів та кухні на верхньому, дев’ятому поверсі. Сюди входить заміна вікон, дверей, підлоги, внутрішнє оздоблення стін та проведення мережі Інтернет. Для кожної кімнати придбаємо меблі – нові ліжка, тумбочки, шафи тощо. Крім того, будівельники відремонтують покрівлю будинку”, – зазначив заступник міського голови.

Наразі в гуртожитку на вулиці Стрілецькій проживають 160 вимушених переселенців. На період виконання робіт мешканців гуртожитку переселять на нижчі поверхи. Там забезпечене безперебійне електро- та водопостачання.

 

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня