, 4 Лютого
booked.net
23 Лютого, 2022, 12:57

У Вінниці на Старому місті реконструюють вулицю Шепеля

У Вінниці розпочали комплексну реконструкцію вулиці Шепеля, що на Старому місті. Роботи проводять на  відрізку від вул. Данила Нечая до вул. Гальчевського.

Заплановано відремонтувати проїжджу частину та тротуари, виокремити велодоріжки, замінити чотири громадські зупинки, встановити 56 LED-світильників та п’ять камер відеонагляду. Також в планах комунальників відремонтувати аварійні мережі водопроводу, перенести під землю комунікації та висадити близько 50 нових дерев.

У Вінниці на Старому місті реконструюють вулицю Шепеля

Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у Facebook.

«Завдяки новим рішенням ми покращимо комфорт і безпеку, а також частково розвантажимо рух на магістральній вулиці Данила Нечая. Зважаючи на те, що неподалік – школа, до якої ходять діти цією дорогою, підсвітять пішохідні переходи та оновлять дорожні знаки», – зазначив Сергій Моргунов.

У Вінниці на Старому місті реконструюють вулицю Шепеля

Також міський голова доручив облаштувати по вулиці додаткові місця для паркування авто.

 «В останні роки активно вкладаємо муніципальні інвестиції у розвиток інфраструктури Старого міста. Модернізували в два етапи вулицю Данила Нечая та Гальчевського. Працюємо разом з мешканцями по ремонтах доріг та комунікацій у приватному секторі. Збільшуємо мережу спортивних майданчиків», – наголосив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

У Вінниці на Старому місті реконструюють вулицю Шепеля

Підрядник запевняє, що усі роботи з реконструкції вулиці Шепеля будуть  завершені  вже у червні цього року.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого
1 Лютого