, 27 Липня
booked.net
23 Червня, 2021, 11:25

У Вінниці нагородили кращих правоохоронців

22 червня, під час відеоселекторної наради нагородили кращих правоохоронців різних підрозділів поліції. Серед відзначених – слідчі та оперативники, які виявили підпільну лабораторію, де займались виготовленням наркотиків.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції.

Серед відзначених поліцейських – слідчі та оперативники відділу поліції №4 Вінницького районного управління поліції, які працювали над викриттям та затриманням злочинної групи, члени якої у підсобнихприміщеннях приватного домогосподарства в селі Нова Прилука Турбівської територіальної громади облаштували нарколабораторію з виготовлення амфетаміну. Під час затримання, крім великої кількості наркотиків та обладнання для їх виготовлення, у зловмисників поліцейські вилучили зброю.

 

Також подяками Нацполіції відзначені працівники відділу комунікації, сектору спецзв’язку та батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Вінниця».

Під час наради Іван Іщенко привітав з отриманням чергового спеціального звання «підполковник» та вручив погони керівнику одного з секторів поліції.

Останні новини

Новини

26 Липня
23 Липня
22 Липня
21 Липня
20 Липня