, 18 Травня
booked.net

У Вінниці налагодили виробництво пічок для обігріву та приготування їжі на передовій

Пічки для обігріву та приготування їжі для українських захисників безкоштовно виготовляють в одному із вінницьких цехів. Їх роблять зі старих газових балонів та вогнегасників. Волонтери уже виготовили та передали військовим 40 пічок, розповів  ініціатор Дмитро Вєтошкін.

За день виготовляють по 2 пічки. Вони працюють на дровах, що дуже зручно в польових умовах.

“Зʼясувалося, що є потреба обігріву приміщень, в яких знаходяться люди. В нас була якась частина металу, ми почали робити пічки “буржуйки”, пізніше переорієнтувалися на інший тип — реактивні пічки. Це для швидкого приготування їжі, отакі дві моделі ми виготовляємо розповідає Дмитро Вєтошкін, — Дрова завантажуються на решітку, далі йде вивід труби. У цей отвір завантажуються поколені дрова і, завдяки великій тязі, — виходить потужний стовп вогню”.

буржуйки руся

Зараз мають потребу в металі — підходить будь-який. Також використовують вживані газові балони. Їх, зазвичай, шукають у селах.

“За минулий місяць використали майже усі запаси металу, які в нас були. На сьогодні в нас є потреба в арматурі, в розхідних матеріалах: диски, електроди”, — каже Вєтошкін.

"Обігрів та швидке приготування їжі": у Вінниці виготовляють пічки для захисників

Нову партію пічок передадуть військовим із Гайсинської мотопіхотної бригади.

Останні новини

Новини

17 Травня
16 Травня
13 Травня