, 4 Лютого
booked.net

У Вінниці налагоджують масове виробництво польових пічок-“буржуйок” для військових

Регіональна газова компанія, під брендом якої працює «Вінницягаз» розпочинає масштабну акцію «Зігріємо наших».

Потреба військових у пічках-буржуйках зараз колосальна. Про це говорять мобілізовані працівники, з якими підтримують тісний зв’язок. З початку повномасштабної війни було мобілізовано більше, ніж 100 працівників компанії, та понад 1500 з компаній, що працюють під брендом РГК. Тому газовики вирішили терміново запустити масове виробництво одразу на трьох заводах RGC Production у:

  • Львові,
  • Дніпрі
  • Вінниці.

RGC Production підійшла до випуску буржуйок так само технологічно, як підходить до виробництва суперсучасного газового обладнання. Розкрій та гнуття матеріалу виконується за допомогою високоточного новітнього обладнання. Корпуси пічок зварюються роботизованими комплексами та фарбуються температуростійкою фарбою. Кожен виріб посилений ребрами жорсткості, щоб витримувати температурні навантаження.

800 буржуйок

В пічках реалізована можливість регулювання подачі повітря та відводу відпрацьованих газів для контролю інтенсивності горіння. Верхня горизонтальна поверхня призначена для приготування чи підігріву їжі. Також конструктори передбачили додаткові стійки та спиці, на яких бійці зможуть сушити одяг та взуття. Всі буржуйки для кращого маскування оснащені іскрогасниками.

800 пічок, які компанії, що працюють під брендом РГК, передадуть на передову, дозволять зігріти в бліндажах мінімум 7-8 тисяч бійців. На їхнє виробництво піде близько 34 тонн металопродукції. Також на прохання мобілізованих працівників вирішили закупити додатково до форми теплий одяг – флісові кофти, термобілизну, бафи, шапки, дощовики.

Завод RGC Production

Новий сучасний завод RGC Production відкрився у Вінниці у 2021 році. Завод спеціалізується на виготовленні сучасного газорозподільного обладнання. Зокрема, шафових газорозподільних пунктів, які сьогодні так потрібні газовим мережам не тільки Вінниччини, а й усієї України та світу. Саме це обладнання забезпечує безпеку та безперебійність розподілу природного газу споживачам.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого
1 Лютого