, 2 Жовтня
booked.net
21 Липня, 2021, 16:27

У Вінниці облаштовують майданчик для пляжного волейболу

На пляжі «Хімік» тривають роботи з реалізації проєкту- переможця  конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» –  «Центр пляжного волейболу». Облаштують нову спортивну зону коштом бюджету громади, виділили 1  млн грн.

У Вінницькій міській територіальній громаді  цьогоріч реалізовують  17 проєктів, які в 2020 році перемогли  у конкурсі «Бюджет громадських ініціатив». Серед них і створення майданчика для пляжного волейболу на «Хіміку».  Автор  ідеї – Євгеній Саричев.

Будівельні роботи з облаштування майбутнього майданчика розпочались   на початку липня.

«Наразі вже провели земляні планувальні роботи, ущільнили ґрунт, влаштували спеціальний екран з геотекстилю, декілька шарів основи з піску.  Далі бригада працюватиме над встановленням волейбольних стійок та огородження. Завершити будівництво майданчика планують до кінця серпня», – розповів директор департаменту міського господарства міськради Віталій Місецький.пляж.jpg

Розмір волейбольного майданчика 26 на 24 метри. Він буде розділений на дві ігрові зони. Тут одночасно зможуть грати у волейбол 4 команди. Облаштують також трибуну для глядачів.

Конкурс «Бюджет громадських ініціатив» у Вінниці започаткували в 2016 році за ініціативи міського голови Сергія Моргунова. За цей час вже реалізували 61 проєкт.  Містяни  безпосередньо долучаються до розподілу коштів громади, створюючи проєкти та голосуючи за свої ідеї.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня