, 19 Травня
booked.net
7 Вересня, 2020, 9:41

У Вінниці обласний конкурс стартапів визначив переможців

Вінницька облдержадміністрація 4 вересня обрала 30 переможців обласного конкурсу стартапів. Вони отримали грантові сертифікати на загальну суму 1,4 млн грн – від 27 до 72 тис. грн на один проєкт.

Як повідомили в ОДА, цьогоріч у конкурсі взяли участь 128 підприємців. Із тридцяти переможців сімнадцять розпочнуть свою бізнесову діяльність вперше.

За словами першої заступниці голови ОДА Наталії Заболотної, підприємці – основні платники податків, тому їх потрібно стимулювати.

«Дякую всій підприємницькій спільноті, яка займається малим і середнім бізнесом, а це майже чверть працездатного населення Вінницької області – майже 160 тисяч підприємців. Більше ніж на чверть ця складова наповнює місцеві бюджети. Дякую, що в сьогоднішніх непростих умовах поширення коронавірусу ви не зупиняєтеся, шукаєте нові ідеї, плануєте свій розвиток, створюєте нові робочі місця. Це надзвичайно важливо для розвитку громади, міста, області і України загалом», – зазначила Заболотна.

Вона додала, що стартапи-переможці стосуються різних сфер життя – від агропромислового сектору до легкої промисловості, від послуг в б’юті-сфері до виробництва крафтових продуктів харчування.

Зі списком переможців можна ознайомитися за посиланням тут. 

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня