У Вінниці після знайомства новий товариш відібрав у хлопця гаджети

Півтора тижні тому, 10 липня, у Вінниці на вулиці Пирогова пограбували 20-річного хлопця. Поліція встановила зловмисника 21 липня, повідомили у пресслужбі поліції.
За словами заявника, близько п’ятої години ранку на нього напав чоловік, з яким він кілька годин до цього познайомився на вулиці. Зловмисник побив потерпілого, відібрав у нього мобільний телефон та навушники.
На сьогодні правоохоронці встановили і затримали особу зловмисника. Ним виявися 28-річний, раніше судимий за аналогічні злочини, вінничанин. Телефон він продав, а навушники потерпілого у нього вилучені.
За грабіж нападник отримає до 4 років ув’язнення.








