, 19 Травня
booked.net
2 Лютого, 2022, 11:38

У Вінниці планують розвантажити транспортну завантаженість біля західного автовокзалу

Департамент транспорту енергетики та зв’язку Вінницької міської ради замовив проєктування дорожньої інфраструктури для розробки реорганізації перехресть «Барське шосе — Хмельницьке шосе — Львівське шосе».

«Дане рішення про реорганізацію руху перехресть «Барське шосе — Хмельницьке шосе — Львівське (об’їзне) шосе» ми прийняли з огляду на високу навантаженість автомобільного руху. На цій ділянці розміщено в’їзд в місто одразу з трьох напрямів. Тому там відбувається постійне скупчення автомобілів. Завдяки цьому проєкту ми намагаємось розв’язати цю проблему та збільшити пропускну здатність транспортних вузлів», – зазначив заступник директора департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Андрій Сорокін.

Підрядна організація повинна в першу чергу провести збір даних про інтенсивність транспортних та пішохідних потоків на прилеглій території. Ситуацію будуть спостерігати двічі на тиждень, у вівторок та п’ятницю, у три періоди дня: 08:00 – 10:00; 13:00 – 15:00; 17:00 – 19:00.

У Вінниці планують розвантажити транспортну завантаженість біля західного автовокзалу

Також проєктувальники мають розробити комп’ютерну імітацію транспортного моделювання  з урахуванням нової забудови в селі Якушенці, наявність тролейбусного маршруту з автономним ходом по вул. Юзвинська – Барське шосе – Західний автовокзал з розворотом, будівництво ресторану Макдональдс на території ТЦ «The Mall» та регульованого  пішохідного переходу через Хмельницьке шосе на виїзді з міста.

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня