, 1 Жовтня
booked.net

У Вінниці почали реалізовувати грантову програму “Укриття для життя”

Угоди з ОСББ підписані, кошториси узгоджені, заплановані роботи починаються. Так прозвітували про початок реалізації програми “Укриття для життя” у благодійному фонді Вінницької громади “Подільська громада”. 

Тим часом волонтери фонду укомплектували 20 “Пакунків безпеки” з речами першої необхідності. Серед них:

  • Аптечки з необхідними медикаментами та засобами;
  • Таблички з написами «Укриття» і вихідними даними;
  • Дві теплі ковдри;
  • Ліхтарик;
  • Вологі та сухі серветки;
  • Антисептики та захисні маски;
  • Пакети для сміття;
  • Настільні ігри, олівці, розмальовки для дітей.

Такі пакунки отримають усі 20-ть переможців конкурсу, які виконають всі умови і поліпшать умови перебування в укриттях, що взялися облаштовувати.

Крім того, через високу зацікавленість громади та велику кількість заявок у фонді подали на розгляд грантодавців ще один аналогічний проєкт, що дозволить підтримати більшу кількість учасників. Незабаром буде оголошений другий раунд переможців конкурсу. Їх відбирали з числа вже поданих заявок у рамках конкурсу.

Нагадаємо, фонд Вінницької громади “Подільська громада” започаткував проєкт “Укриття для життя”. Ця ініціатива дозволить обладнати 20 укриттів Вінниці для комфортного перебування мешканців/ок, а також укомплектувати для них “Пакунки безпеки” з речами першої необхідності.

Фінансування запиту на втілення одного проєкту складає 10 тисяч гривень за умови співфінансування – не менше 2 тисяч грн. У проєкті можуть взяти участь команди ОСББ, ОСН та ГО (юридична особа), які мають бажання облаштувати укриття у своїх будівлях і мешкають на території Вінницької громади. Обсяг робіт (освітлення, зв’язок, покриття підлоги, місця для сидіння тощо) визначають самі учасники.

Анкет учасників приймалися до 16 серпня. Днями у фонді оголосили переможців. 

Проєкт “Укриття для життя” реалізується в межах проєкту “Екстрена підтримка фондів громад” в рамках Угоди між Фондом Ч.С. МОТТА та ГО “Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину “Єднання”.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня