
Сьогодні Вінницька громада провела у вічність воїна Максима Кузьмука.
Чоловік долучився до Збройних Сил України у вересні 2022 року. Останнє місце служби – 100-та окрема механізована бригада ЗСУ, мав посаду сержанта. Серед спеціальностей протягом років в армії – інструктор, помічник кулеметника.

Виконував бойові завдання у Донецькій, Запорізькій, Миколаївській областях. Останній бій прийняв 12 листопада 2024 року.
46-річний воїн загинув при обороні міста Торецьк.
Поховали воїна-захисника на Алеї Слави Сабарівського кладовища.








