, 3 Жовтня
booked.net
15 Вересня, 2020, 12:12

У Вінниці презентували перше туристичне друковане видання

Під час онлайн-святкування Дня міста у Вінниці директор департаменту маркетингу міста і туризму Вінницької міської ради Олександр Вешелені й гідеса Тетяна Рибак презентували перший офіційний туристичний путівник. Донедавна різноманітні організації, пов’язані з туризмом у Вінниці, видавали літературу туристичного спрямування, але спеціальне друковане видання, яке відповідало б на більшість запитань мандрівників, місто отримало тільки зараз.

Путівник Вінницею ― це перше туристичне друковане видання міста на вісімдесят сторінок, упорядковане працівниками департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради. Воно розповідає про історію Вінниці, видатних людей, місцеві туристичні об’єкти (архітектуру, мурали, скульптури, прогулянкові зони з фонтанами та водоймами), дозвілля (екскурсії, водні атракції й інші розваги), найяскравіші події, подільську кухню та вінницькі гастробренди (із вказівками, де це можна замовити чи придбати). Путівник містить інфографіку з розкладом місцевого транспорту й телефонами служб таксі, розділи з переліком найпопулярніших ресторанів, кав’ярень, пабів, готелів, гостелів і заміських комплексів.

Ті, хто захоче продовжити подорож Вінниччиною за межами обласного центру, теж зможуть знайти необхідну інформацію.

«Це ексклюзивне видання незабаром зможуть отримати клієнти закладів, у партнерстві з якими був реалізований друк перших накладів, а також учасники майбутніх туристичних заходів по Україні. Решта охочих мають можливість до кінця вересня взяти участь у квесті та виграти сам путівник і на додачу фірмові сувеніри, створені у стилі офіційного бренду Вінниці. Умови квесту опубліковані у соціальних мережах Instagram та Facebook на офіційних туристичних сторінках міста Visit Vinnytsia», – йдеться у повідомленні пресслужби міської ради.

 

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня