, 27 Січня
booked.net
29 Жовтня, 2020, 16:13

У Вінниці продовжують будівництво мереж водопостачання та водовідведення

У Вінниці продовжують роботи по будівництву мереж водопостачання та водовідведення. У минулому році розпочали реалізовувати масштабний проєкт по будівництву каналізації на території приватного сектору мікрорайону «Корея». Щоб приєднати частину вулиць мікрорайону до загальноміської мережі, минулого року було розпочато будівництво напірної мережі каналізації. 

Масштабне каналізування приватного сектору у Вінниці стартувало у 2010 році. Цей проєкт передбачає будівництво магістральних мереж та насосних станцій, що дає можливість в подальшому каналізувати окремі вулиці із приватною забудовою.

 

Виключно за бюджетні кошти будуються магістральні колектори та насосні станції, мережі по вулицях та провулках прокладають у складчину з жителями приватної забудови.

Будівництво нової каналізаційної насосної станції по 2-му пров. Бестужева розпочалося минулого року. Згідно з проектно-кошторисною документацією нам необхідно виконати будівництво каналізаційної насосної станції та прокласти напірну мережу діаметром 140 мм протяжністю 410 м. В 2019 році за рахунок коштів бюджету Вінницької міської ОТГ розпочато  роботи по будівництву мережі напірної каналізації – проклали  110 м.  Цього року в жовтні роботи продовжили. Варто зазначити, що реалізація даного проекту забезпечить подальший розвиток мереж каналізації приватного сектору мікрорайону «Корея», –

розповів  в.о. директора департаменту міського господарства  Віталій Місецький.

Джерело: Офіційний сайт Вінницької міської ради

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня