, 11 Серпня
booked.net

У Вінниці пройдуть громадські слухання щодо забудови на вулиці Зулінського

28 липня у Вінниці проведуть громадські слухання. В актовому залі “Центру професійно-технічної освіти №1” розглянуть внесення змін до майбутньої забудови біля вулиці Зулінського. 

Про це повідомляють у Департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради.

На громадських слуханнях пройдуть обговорення містобудівної документації – «Проєкт внесення змін до детального плану території «Група житлових будинків по вул. Зулінського в м. Вінниця». Захід запланований на 17:30 та пройде за адресою вулиця Сергія Зулінськго, 27.

“Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування, громадські слухання у Вінницькій міській територіальній громаді проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень”, – йдеться у повідомленні.

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – ТОВ «Просторове планування».

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня