, 10 Червня
booked.net

У Вінниці пройшло засідання Координаційної ради з питань молодіжної політики при обласній Раді

7 грудня в обласному молодіжному центрі «Квадрат» відбулося засідання Координаційної ради з питань молодіжної політики при Вінницькій обласній Раді. Участь у ньому взяли заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк і голова постійної комісії з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту Наталія Замкова.

Молодіжна координаційна рада об’єднала представників територіальних громад області. А це – обмін успішним досвідом, напрацювання нових ідей та проєктів і допомога одне одному в їх реалізації.

– Сьогодні – День місцевого самоврядування, цього дня ми обмірковуємо, серед іншого, яким буде майбутнє нашої країни. І роль молоді у цьому питанні – одна з найважливіших. Саме від молодих людей залежить розвиток місцевого самоврядування, майбутнє науки, освіти, промисловості та те, якими будуть наші демократичні інститути, – сказав Ігор Івасюк. – Уже понад півтора року при обласній Раді працює Координаційна рада з питань молодіжної політики. Цей час довів, що молодіжна координаційна рада стала саме тією платформою для комунікації молоді та органів місцевого самоврядування, як ми й планували.

Заступник голови обласної Ради нагадав, як рік тому в Жмеринці відкрили молодіжний центр «Your Space» – це стало можливим завдяки участі цього проєкту в конкурсі обласної Ради «Комфортні громади» та співфінансування проєкту з обласного бюджету.

– Координаційна рада планувала відкрити в громадах вісім таких молодіжних просторів, які об`єднаються в одну мережу з Вінницьким обласним молодіжним центром «Квадрат». Завадила війна. Проте, знаю, що члени молодіжної ради навіть у нинішніх умовах не відмовилися від цієї ідеї та працюють над розробкою грантів, щоб втілити її в життя, – зазначив Ігор Івасюк. – Зрозуміло, що повномасштабне вторгнення російського ворога на нашу землю змінило життя кожного з нас, довелося змінити й пріоритети в роботі. Тепер наша молодь захищає країну на фронті, стає волонтерами, допомагає переселенцям та малозабезпеченим, підтримує тих, кому особливо важко. Наша молодь – це велика сила.

Привітала активну молодь Вінниччини також Наталія Замкова.

– Бажаю мати твердий стрижень, йти за своїми мріями, бути лідерами. Знаю, що це не просто – за цим стоїть шалена праця і відповідальність, – сказала Наталія Замкова. – Ми зі свого боку вам допоможемо. Пам’ятайте, з небайдужості починаються перемоги!

Під час засідання голова Координаційної ради з питань молодіжної політики Ірина Лозова розповіла про діяльність Координаційної ради та представила її внутрішню структуру.

– Станом на минулий рік, на Вінниччині проживало понад 395 тисяч молодих людей. Це 26% населення, і це та цифра, яка нас має мотивувати працювати й надалі, – зазначила Ірина Лозова. – Ми забезпечуємо взаємодію та координацію роботи органів місцевого самоврядування у сфері молодіжної політики, підтримуємо ініціативи активної молоді й інститутів громадянського суспільства, здійснюємо інформаційно-просвітницьку діяльність у сфері розвитку молоді. Наразі представництва Координаційної ради з питань молодіжної політики є у 58 громадах. Крім того, у громадах працюють дев’ять радників з питань молоді.

За період активної діяльності Координаційної ради, її члени організовували багато проєктів, покликаних підтримати молодь у громадах Вінниччини.

– Роботи зроблено справді багато. Дуже приємно, що нас чують і визнають на всеукраїнському рівні, переймають наш досвід і запрошують ним ділитися, – додала Ірина Лозова.

Досвідом роботи у сфері молодіжної політики також поділилися представники територіальних громад Вінниччини.

За дорученням голови обласної Ради Вячеслава Соколового, Ігор Івасюк та Наталія Замкова вручили Подяки обласної Ради молодіжним працівникам Вінниччини з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня