, 4 Лютого
booked.net
14 Червня, 2022, 17:42

У Вінниці пройшов шаховий спаринг-турнір

Днями у Вінниці відбувся відкритий шаховий спаринг-турнір серед Кандидатів у Майстри спорту і Майстрів спорту України. Захід провели у міській дитячо-юнацькій спортивній школі №6. Участь у турнірі взяли 10 учасників: 4 Майстри спорту України та 6 Кандидатів у Майстри спорту України.
У комітеті по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради зазначають, що перше місце у спаринг-турнірі з шахів виборов старший тренер-викладач МДЮСШ №6, Майстер спорту України Володимир Вусатюк. Друге місце посів директор МДЮСШ №6, Майстер спорту України Микола Боднар. Третє місце зайняв Олег Биковський – Майстер спорту України.

Голова комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський розповідає, що шахові турніри та змагання у спортшколах міста проводять щомісяця. І наприкінці червня пройде ще один відкритий шаховий турнір у МДЮСШ №6.

«З 23 по 26 червня у Вінницькій ДЮСШ №6 відбудеться відкритий шаховий турнір з класичних шахів. Початок – о 15:00. До участі запрошуються всі кваліфіковані шахісти. Змагання пройдуть з обрахунком українського рейтингу за швейцарською системою з 9 турів. Контроль – 1 год. +5 сек. кожному учаснику на всю партію», – каже Сергій Краєвський.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого
1 Лютого