, 26 Травня
booked.net
8 Лютого, 2022, 11:18

У Вінниці пройшов відкритий чемпіонат області зі змішаних бойових мистецтв

Днями у Вінниці, в «Нокауті», провели відкритий чемпіонат області зі змішаних бойових мистецтв UFMMA. На ринзі провели 109 боїв. Учасниками були спортсмени з Вінницької, Чернівецької, Одеської, Тернопільської, Сумської, Київської та Житомирської областей.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної федерації змішаних бойових мистецтв UFMMA.

Кращих в індивідуальному заліку визначали у багатьох вікових категоріях – від 8-9 років до дорослих. Переможці і призери отримали грамоти і медалі.

Серед чемпіонів виділили Тимура Тебідзе (Одеса, категорія 10-11 років) і вінницького суперважковика Ігоря Заверу(чоловіки). А також Дарину Лісовську (Київська область), яка виступала одразу в двох вікових категоріях. Серед дівчат 14-15 років вона стала чемпіонкою, а серед спортсменок 16-17 років – друге.

В командному заліку перемогла збірна клубу «Січ» (Вінниця). Разом із ним призову трійку команд склали СК «Воїн» (Одеса) і СК «Андеграунд» (Житомирська область). Їм вручили командні Кубки від організаторів.

«Це перші офіційні змагання у 2022 році. За їхніми підсумками ми відберемо найкращих спортсменів до збірної Вінниччини. Вона прийматиме участь у Кубку України з фрі-файту (26 лютого, Тернопіль) і чемпіонаті України з UFMMA (травень, Київ)», – кажуть у Вінницькій обласній федерації змішаних бойових мистецтв UFMMA.

Останні новини

Новини

25 Травня
24 Травня