, 26 Травня
booked.net

У Вінниці провели антинаркотичну акцію

Вінницький міський центр соціальних служб спільно з громадською організацією «Міжнародна Антинаркотична Асоціація, Вінниця» та Управлінням боротьби з наркозлочинністю провели антинаркотичний рейд. Знищили виявлені написи в громадських місцях про продаж наркотичних засобів і психотропних речовин через Інтернет.
Організатори рейду зазначають, що така акція проводиться не вперше. Її мета – протидія розповсюдженню наркотичних засобів.

«Учасники рейду замалювали написи онлайн-дилерів, які розміщені на будинках, стінах гаражів та об’єктах інфраструктури міста з назвами сайтів та популярними мобільними додатками із розповсюдження заборонених речовин», – каже директорка Вінницького міського центру соціальних служб Наталія Добровольська.

Керівник ГО «Міжнародна Антинаркотична Асоціація, Вінниця» Олександр Волошин наголошує, що для звичайних перехожих ці написи – це просто набір букв та цифр, а для наркозалежних людей – покрокова інструкція, де і як купити психотропні речовини.

«Адреси онлайн-дилерів мають бути повністю знищені у нашому місті. Закликаю вінничан не бути байдужими. Замальовуйте ганебну рекламу наркотиків. Збережемо наше майбутнє разом! Збережемо нашу країну!» – зазначає Олександр Волошин.

Останні новини

Новини

25 Травня
24 Травня