, 11 Серпня
booked.net

У ВІнниці провели благодійний футбольний матч на підтримку ЗСУ

У Вінниці провели благодійний футбольний матч на підтримку Збройних Сил України. Гра була дивовижною, адже змагалися між собою українські легенди футболу та зірки вітчизняного шоу-бізнесу. І хоча матч із рахунком 9:5 завершився на користь легенд переможців, проте переможених у цій грі не було.
За словами Ігоря Бєланова, лауреата «Золотого м’яча», подібні заходи проходили і в інших містах. Зокрема, в Ужгороді зіркам і футболістам вдалося зібрати цілий стадіон людей і виручити для Збройних Сил України понад півтора мільйона гривень.

– Сьогодні кожен намагається допомагати нашим захисникам і ми робимо це в такий спосіб. Вінниця – гарне місто. Тут живе дуже багато молоді, яка захоплюється футболом,- зауважив Ігор Бєланов.

У перерві між таймами глядачі фотографувалися з кубком, котрий привіз Ігор Бєланов. Окрім того, бажаючі мали змогу придбати футбольні сувеніри на благодійній ярмарці.

Своїми враженнями і емоціями перед матчем поділився відомий український коментатор футболу та боксу Володимир Кобельков.

– Для мене важливо було прийняти участь у цьому матчі, тому що перша наша задача – зібрати якомога більше коштів для наших захисників. Крім того це дає можливість людям хоча б трішки морально відпочити і відволіктись від важких реалій нашого сьогодення, – розповів Володимир Кобельков.

Зірки шоу-бізнесу та легенди футболу обіцяли й надалі проводити подібні заходи та невпинно допомагати нашим воїнам аж до нашої Перемоги.

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня