, 11 Червня
booked.net

У Вінниці провели турнір з футзалу для переселенців

У Вінниці продовжують організовувати футбольні змагання серед вимушених переселенців. Днями змагалися спортсмени з інших міст, які підтримують свою форму у місцевих ДЮСШ. А дев’ятого квітня, на майданчик вийшли юні аматори шкіряного м’яча.

Футзальний турнір серед вимушених переселенців пройшов на спортмайданчику вінницького Центру професійно-технічної освіти № 1. Змагання підтримала обласна Асоціація футболу.

Організатори підготували для юних футболістів футболки, м’ячі, медалі, грамоти і Кубок (для чемпіонів).

На старт виходили спортсмени шкільного віку із Харкова, Чугуєва, Херсона і Київської області. Серед них були не лише юнаки, але й дві дівчини із Макарова (Київська область) і харків’янка. Загалом за перемогу боролися три команди.

У фінальній грі збірна команда Харківщини здолала киян в серії пенальті – 2:1. (після нічиєї в основний час – 3:3). Третє місце посіли господарі майданчику вінничани.

Окрім суто футзальних баталій, в рамках спортивного свята провели два додаткових конкурси – на влучність із центру майданчика і непростих кидків у баскетбольний кошик м’ячем для американського футболу. Їхні переможці отримали у подарунок футбольні м’ячі.

Останні новини

Новини

10 Червня
9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня