, 19 Травня
booked.net

У Вінниці розпочали збір коштів на потреби армії

Фонд громади «Подільська громада» опублікував на своїй сторінці у фейсбуці допис про збір коштів для військовослужбовців.

«Шановні вінничани, підприємці та усі небайдужі! Сьогодні ми прокинулися з жахливими новинами. Російські війська атакували Україну. Зараз у країні введено воєнний стан, а Захисники України мужньо оберігають українські позиції заради нашого мирного неба! У цей день ми закликаємо зберігати спокій, піклуватися про близьких та вірити в наших Захисників! Це основне, що ми можемо зробити. А підтримати військових України можна через БО «БФ «Подільска громада». За надходження та витрати ми будемо звітувати», – йдеться у дописі.

У першу чергу кошти збираються для підтримки військових, а також у разі потреби будуть направлені на підтримку і цивільного населення.

Повні реквізити за посиланням.

Також НБУ відкрив мультивалютний рахунок для потреб оборони.

Національний банк України ухвалив рішення відкрити спеціальний рахунок для збору коштів на підтримку Збройних Сил України.

Таке рішення ухвалене у зв’язку із введенням воєнного стану в Україні, збройною агресією РФ та небезпекою для державної незалежності України, її територіальної цілісності.

Про відкриття спецрахунку повідомив Голова Національного банку України Кирило Шевченко.

Реквізити офіційного спеціального рахунку: UA843000010000000047330992708

Рахунок – мультивалютний, він створений та відкритий як для переказу коштів від міжнародних партнерів та донорів – в іноземній валюті (долари США, євро, британські фунти), так і від українського бізнесу та громадян – у національній валюті.

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня