, 27 Січня
booked.net

У Вінниці скажений собака покусав людей і здох

Третього серпня житель мікрорайону П’ятничани міста Вінниці доправив до Вінницької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби  труп собаки.

Чоловік висловив підозру, що в тварини  сказ, повідомляє мерія міста. Лабораторні  дослідження підозри підтвердили, і фахівці почали вживати заходів для знезараження території.

Відомо, що пес не був щеплений. Перед смертю він устиг покусати кількох людей. Вони звернулися до лікарні для проходження курсу антирабічного щеплення.

Згідно з рішенням державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, у П’ятничанах запроваджено тимчасове обмеження проведення виставок, заходів із залученням собак, котів та диких тварин. Також на цій території вестиметься ветеринарний нагляд з метою раннього виявлення тварин із підозрою на сказ.

Місцеві власники домашніх улюбленців отримали рекомендації. На сьогодні на П’ятничанах щеплено проти сказу 62 тварини (32 собаки та 30 котів).

Фахівці закликають вінничан: якщо ви побачити тварину пригніченою, яка відмовляється від їжі, води і намагається сховатися,  яка має надмірне слиновиділення, – негайно звертайтеся у Вінницьку міську державну лікарню ветеринарної медицини.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня
24 Січня