, 26 Листопада
booked.net
9 Липня, 2021, 12:47

У Вінниці успішно вирішують питання працевлаштування ветеранів АТО/ООС

Хороша стабільна робота – найкраща реабілітація. Та в більшості регіонів України проблема працевлаштування демобілізованих ветеранів залишається болючою. У Вінниці завдяки спеціальній місцевій програмі воїнів працевлаштовують у структурі муніципальної поліції. Місцевим учасникам АТО/ООС пропонують працювати охоронцями у школах Вінниці із досить пристойною заробітною платою. «Ветеранська» охорона налагоджена вже у більшості місцевих шкіл. Пропозицією скористалось понад 100 воїнів.

Днями ж оголосили про появу кількох нових вакантних посад, тож охочі мають всі шанси отримати офіційну роботу. Про особливості роботи розповідає Арам Степанян, заступник директора КП «Муніципальна варта Вінницької міської ради». Чоловік і сам є учасником бойових дій, тож не з чуток знає, наскільки важливу роль відіграє робота в питанні повернення до мирного життя після фронтових перипетій.

— Завдання є відповідальним — забезпечувати порядок у школах, — коментує Арам Гегамович. — Працювати доводиться насамперед з дітками, а це хоч і не завжди просто, та цікаво. Особливих вимог до спеціалістів ми не висуваємо. Найголовніше — мати бажання працювати і бути учасником бойових дій.

Працевлаштовані ветерани – різного віку. Серед охоронців шкіл є зовсім молоді хлопці, а є й уже поважні демобілізовані вояки. У «Муніципальній варті ВМР» запевняють, що зовсім не акцентують увагу на цьому моменті.

— Жодних скарг на воїнів не надходило. Та й самі хлопці здебільшого роботою вкрай задоволені, більшість залишаються надовго, плинність кадрів – мінімальна.

Окрім того, підприємці Вінниччини часто хочуть працевлаштувати саме ветеранів АТО/ООС. Тож представники місцевих спілок завжди мають під рукою список демобілізованих, яким потрібна робота. Як тільки з’являються вакансії – їм одразу повідомляють.

Останні новини

Новини

25 Листопада
24 Листопада
23 Листопада